Datum: 01.08.2016

Vložil: D.H.

Titulek: Poděkování

Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala paní Janatové za odbornou pomoc, empatický přístup a nesmírnou laskavost.
Posledních pár let otravovaly můj život úzkostné stavy, které jsem se pokoušela intenzivně řešit různými terapiemi. Ale až po terapii EFT jsem pocítila opravdu neskutečnou úlevu, protože se během chvíle podařilo odblokovat negativní emoce a traumata z dětství. Protože mám srovnání s mnoha jinými metodami, mohu s naprosto čistým svědomím metodu EFT doporučit jako metodu nejefektivnější. Čas terapie sice velmi rychle utekl, ale po jedné návštěvě dlouholeté obtíže zmizely a co je na této metodě ještě úžasnější, že se ji lze poměrně rychle naučit a praktikovat i v každodenním životě jako rychlou a účinnou pomoc na fyzické i psychické neduhy běžného dne. Jak jsem ale zmínila již výše, v případě závažnějších obtíží je na místě rozmotat to pomyslné klubíčko za pomoci odborníka, je důležitý pohled z jiného úhlu a paní Janatová je opravdu člověk, který dělá svou práci na velmi vysoké úrovni, s láskou a umí nejen pomoci díky dlouholetým zkušenostem, ale i nasměrovat na další cestu. Ještě jednou upřímné DĚKUJI.

Přidat nový příspěvek