Antinikotinová terapie anebo chcete přestat kouřit?

Biorezonanční terapie je schopna pomoci lidem i od různých závislostí - napříkad závislosti na kouření, v některých případech lze pomoci i v různých dalších závislostech, tam jsou ale pak terapie přísně individuální podle potřeby.

Antinikotinová terpie BICOM je standardizovaná pro optimální účinek.

 

Co vám může antinikotinová terapie na BICOMu přinést?
 

- Rozhodnutí skončit s kouřením nebo jinou závislostí je pouze na Vás samotných, bez Vašeho rozhodnutí to nemá smysl zkoušet.

- Biorezonance Vám pomůže od fyzické závislosti (tělo nebude drogu vyžadovat), ale konkrétně ke na  kouření je navázána spousta společenských zvyklostí, se kterými se budete do určité míry muset vyrovnat sami.

- BICOM dokáže pomoct plicím se co nejdříve vyčistit (mnoho lidí hlásí zlepšení dýchání a zvětšení kapacity plic hned po terapii).

- Já ještě k doporučené terapii přidávám biorezonanční podporu dalších vylučovacích orgánů (jater, lymfy a ledvin), aby se dokázal organismus co nejlépe a nejrychleji ozdravit a dostat do ještě lepší kondice.

 

Co s sebou?

 

- Aspoň jednu Vaši cigaretu.
- Rozhodnutí, že opravdu chcete přestat.

 

Úspěšnost je o trošku větší u mužů (mají přece jen silnější vůli), ženy mají na cigaretě více závislost psychickou, než fyzickou. Celková úspěšnost se udává kolem 85%, což je opravdu hodně.

 

Jako podporu máte v ceně ANTINIKOTINOVÉ TERAPIE ještě jedno menší sezení zdarma, které můžete absolvovat do 1 měsíce od první terapie...abyste si byli jisti, že závislost je tatam.

 

Cena antinikotinové terapie (trvá cca hodinu a půl + možné kratší opakování do měsíce) je 1.600,-