BIOREZONANCE

Klíč v pohodě a zdraví se většinou skrývá primárně v psychice, kde není dlouhodobě v pohodě psychika, odrazí se to většinou i na fyzickém těle.

Zcela jistě je třeba ve valné ošetřit člověka po stránce psychické, pomoci mu vyřešit neuspokojivé vztahy (i například sama se sebou), dlouhodob trápení a nepohodu.

 

Ale problémy, které už pronikly do fyzické roviny, tedy do úrovně těla a projevují se určitými měřitelnými fyzickými příznaky, je třeba ošetřit i na

fyzické úrovni.
 

Proto jsem do nabídky svých služeb zvolila německý přístroj certifikovaný jako zdravotnický prostředek - BICOM Optima, který pracuje na přincipu

biorezonance a účinně pomůže tam, kde doba trvání přirozené nápravy by byla příliš dlouhá a pro klineta zatěžující.

Naprosto ideální je použití pro chronické problémy, které jsou vlastně pro moderní medicínu "nevyléčitelné".

Tento přístroj je svým způsobem geniálním řešením různých fyzických, ale kupodivu i psychických problémů - pracuje tak, že uvádí tělo, orgány a psychiku do optimálních vlnových délek pro ten který orgán či tělní systém jako takový.

 

Objev, že vše živé je v pohybu, má svůj vlastní neustávající kmitočet, vůbec není nový - můžeme se dostat až k Einsteinovi, Nikolovi Teslovi, Dr. Roaylu Raymondovi Rifemu a známá je se svým Zapperem Dr. Hulda Clarková. Tito vědci navíc experimentovali se skutečností, že u kmitočtů dochází k rezonanci - tedy souladu, kdy jeden kmitající objekt se přizpůsobuje kmitům objektu druhého a všímali si překvapivých účinků na živé organismy..

 

Bylo zjištěno, že orgány mají také svůj určitý kmitočet, který při nemoci, oslabení či napadení bakteriemi, plísněmi, viry, či těžkými kovy svůj kmitočet mění....je tedy možné ho stimulovat jeho frekvencemi zvenčí a uvést ho do optimality - rovnováhy. 

Je to naproso jednoduché, přirozené - jako všechny geniální a funkční metody.
 

  • BICOM Optima je celosvětově jedničkou v biorezonanci.
  • Je ideální pro chronické problémy
  • Zaručuje systematiku v diagnostice, odhalení i skrytých příčin problémů (tedy nejen eliminaci příznaků) a celostní ošetření.
  • Zahrnuje obrovské množství programů z různých sfér (krom naprosto přísně logických programů přes homeopatické substance, Schusslerovy soli, nízkofrekvenční programy pro psychiku, terapii meridiánů, ...) - je to více než 1000 programů, 400 digitálních vzorků substancí a 200 kombinací programů, které dokážou obsáhnout celý systém člověka.. 
  • Biorezonance Bicom má 30tiletou tradici, používá se ve více než 60ti zemích, je bezpečná, bez vedlejších účinků, bezbolestná.
     

Více zde: bicom-liberec.webnode.cz/