Datum: 28.12.2015

Vložil: Hanka ze Zlína

Titulek: Poděkování

Milá paní Petro,
ani nevím, jak Vám dost poděkovat za Vaši úžasnou terapii a za to, že jste si na mě udělala celé 4!!! hodiny čas!Poslední dobou jsem na tom byla dost špatně psychicky i fyzicky a tak jsem neváhala a na doporučení mé kamarádky za Vámi vyrazila do Liberce až ze Zlína...a musím říct, že jsem delší cesty ani na chviličku nezalitovala!!Právě naopak, už teď se moc těším na další setkání s Vámi!Nikdy bych nevěřila, že traumata a negativní emoce, které si s sebou neseme z rodiny, dětství, dospívání atd. a která nám někdy doslova otravují život, se dají s Vaší pomocí a s pomocí techniky eft odstranit takhle rychle, bezbolestně (když pominu ty slzičky a emoční "bolest", která k terapii asi patří) a hlavně velmi účinně!Po terapii jsem se cítila jako na novém světě a jasně jsem vnímala, jak negativní emoce odcházejí a ta prázdná místa po nich zaplňují emoce pozitivní-láska, radost, rovnováha...kdo by si nepřál pociťovat takové emoce stále a být v pohodě?:) Jsem Vám také velmi vděčná za to, že jste mě naučila, jak si následně pomoci sama doma a předala všechny možné informace, videa a odkazy, abych si mohla o metodě eft nastudovat, co mě zajímá.Metoda je opravdu velmi účinná a každému ji mohu jen doporučit.
Moc bych Vám chtěla také poděkovat za Váš mimořádně vstřícný a empatický přístup a za to, že i když mně bylo ouvej, docela jsme se spolu i nasmály:):) Zkrátka, z návštěvy u Vás a ze setkání s Vámi se budu ještě dlouho radovat!
Přeji Vám, milá paní Petro, v roce 2016 hodně zdraví a úspěchů ve Vaší "práci", která je-soudě podle Vašeho přístupu-spíše Vaším koníčkem a posláním...
S úctou, láskou a vděčností Hanka ze Zlína

Přidat nový příspěvek