Kniha návštěv

Datum: 02.11.2016

Vložil: Z.M.

Titulek: Bachovky

Petro, myslím, že mi vždy kapky určíte opravdu velmi přesně. Jakmile začnu novou kombinaci, vždy cítím strašnou úlevu a posun ve svých postojích k sobě a manželovi, pomáhají mi projít tím šíleným obdobím :o(.

Datum: 27.09.2016

Vložil: Lenka z Turnova

Titulek: Vztah

Jen krátce napíši, že děkuji za naši rodinu a vztah s manželem, vy už budete vědět.Sama bych to nezvládla.
Lenka

Datum: 01.08.2016

Vložil: D.H.

Titulek: Poděkování

Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala paní Janatové za odbornou pomoc, empatický přístup a nesmírnou laskavost.
Posledních pár let otravovaly můj život úzkostné stavy, které jsem se pokoušela intenzivně řešit různými terapiemi. Ale až po terapii EFT jsem pocítila opravdu neskutečnou úlevu, protože se během chvíle podařilo odblokovat negativní emoce a traumata z dětství. Protože mám srovnání s mnoha jinými metodami, mohu s naprosto čistým svědomím metodu EFT doporučit jako metodu nejefektivnější. Čas terapie sice velmi rychle utekl, ale po jedné návštěvě dlouholeté obtíže zmizely a co je na této metodě ještě úžasnější, že se ji lze poměrně rychle naučit a praktikovat i v každodenním životě jako rychlou a účinnou pomoc na fyzické i psychické neduhy běžného dne. Jak jsem ale zmínila již výše, v případě závažnějších obtíží je na místě rozmotat to pomyslné klubíčko za pomoci odborníka, je důležitý pohled z jiného úhlu a paní Janatová je opravdu člověk, který dělá svou práci na velmi vysoké úrovni, s láskou a umí nejen pomoci díky dlouholetým zkušenostem, ale i nasměrovat na další cestu. Ještě jednou upřímné DĚKUJI.

Datum: 27.04.2016

Vložil: Andy

Titulek: Dík

Několik let jsem chodila k psychologovi každých 14dnů. To co jsem nevyřešila u něj sem vyřešila u vás během jednoho měsíce.Díky Andy

Datum: 24.04.2016

Vložil: L.V.

Titulek: Ekzém

Dobrý den, paní Janatová, chci Vám strašně moc poděkovat za terapii s mou dcerkou. Její ekzém najednou sám zmizel tak ze 70%, je to neuvěřitelné, po všech těch mastičkách, které nefungovaly. Jsem moc ráda, ještě přijdeme. L.

Datum: 28.12.2015

Vložil: Hanka ze Zlína

Titulek: Poděkování

Milá paní Petro,
ani nevím, jak Vám dost poděkovat za Vaši úžasnou terapii a za to, že jste si na mě udělala celé 4!!! hodiny čas!Poslední dobou jsem na tom byla dost špatně psychicky i fyzicky a tak jsem neváhala a na doporučení mé kamarádky za Vámi vyrazila do Liberce až ze Zlína...a musím říct, že jsem delší cesty ani na chviličku nezalitovala!!Právě naopak, už teď se moc těším na další setkání s Vámi!Nikdy bych nevěřila, že traumata a negativní emoce, které si s sebou neseme z rodiny, dětství, dospívání atd. a která nám někdy doslova otravují život, se dají s Vaší pomocí a s pomocí techniky eft odstranit takhle rychle, bezbolestně (když pominu ty slzičky a emoční "bolest", která k terapii asi patří) a hlavně velmi účinně!Po terapii jsem se cítila jako na novém světě a jasně jsem vnímala, jak negativní emoce odcházejí a ta prázdná místa po nich zaplňují emoce pozitivní-láska, radost, rovnováha...kdo by si nepřál pociťovat takové emoce stále a být v pohodě?:) Jsem Vám také velmi vděčná za to, že jste mě naučila, jak si následně pomoci sama doma a předala všechny možné informace, videa a odkazy, abych si mohla o metodě eft nastudovat, co mě zajímá.Metoda je opravdu velmi účinná a každému ji mohu jen doporučit.
Moc bych Vám chtěla také poděkovat za Váš mimořádně vstřícný a empatický přístup a za to, že i když mně bylo ouvej, docela jsme se spolu i nasmály:):) Zkrátka, z návštěvy u Vás a ze setkání s Vámi se budu ještě dlouho radovat!
Přeji Vám, milá paní Petro, v roce 2016 hodně zdraví a úspěchů ve Vaší "práci", která je-soudě podle Vašeho přístupu-spíše Vaším koníčkem a posláním...
S úctou, láskou a vděčností Hanka ze Zlína

Datum: 24.12.2015

Vložil: Petra

Titulek: Přání k Vánocům

Přeji z celého srdce krásné Vánoce vám všem, zdraví, spokojenost, Boží požehnání, mír a Lásku! Petra

Datum: 21.11.2015

Vložil: Hanka

Titulek: velké díky

Navštívila jsem p. J. v době, kdy jsem nevěděla kudy kam. Hroutilo se mi manželství a neměla jsem práci, delší dobu jsem docházela k psychologovi a brala AD. Během 4 sezení u p. J se všechno srovnalo - ani nevím jak - rodina nám zase funguje jako na začátku a do práce jsem se vrátila během 14ti dnů, AD již nepotřebuji. Bylo to moc příjemné, nenásilné, vždy jsem odcházela nabitá energií a spokojená a plna naděje.
Moc děkuji, H.

Datum: 12.11.2015

Vložil: Jana Liberec

Titulek: konečně někdo

Ano,,konečně někdo'',konečně někdo s kým si popovídat je lék pro duši i tělo.Paní Janatová je člověk který mi pomohl a né jednou s osobními i zdravotními problémy.Vždy když potřebuji svěřit se,pomoci vím že jse můžu na ní obrátit nikdy neřekla,nemůžu,nechci.Neznám žádného člověka tak laskavého jako je ona!Mohu jen a jen doporučit!!!!Patří Vám velké DÍKY opravdu

Datum: 20.10.2015

Vložil: Karolína

Titulek: Trnčáková

Velmi děkuju paní Janatové za naprosto nádherně strávený čas. Byla jsem nadšená její ochotou už od začátku naší komunikace a na sezení s ní jsem se nesmírně těšila. Ve výsledku všechno dopadlo nad moje očekávání. Paní Janatová je velmi milá a ochotná, moji důvěru si získala takřka okamžitě. Během sezení jsme otevřely i ty nejsoukromější věci a i když jsem paní Janatovou viděla poprvé, vůbec mi to nevadilo. Ba naopak mi bylo líto, že ten čas určený „pro nás“ tak rychle utekl.
Jsem jí vděčná za velmi mnoho, dokázala mě zbavit problémů, které trvaly i desítky let. Velmi ji doporučuju všem, kdo máte nějaký problém. Její upřímnost a srdečnost Vás v mžiku zbaví veškerých obav. Za mě jí patří obrovský dík a ze srdce jedno obrovské DĚKUJI. Pomohla jste mi neskutečně a jsem velmi ráda, že Vás můžu doporučit i ostatním :-).

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek