Kniha návštěv

Datum: 31.12.2017

Vložil: K. J

Titulek: Biorezonance

Paní Janatová, díky moc za terapii, B. je zase veselá a spokojená. Nejdříve jí přešly bolesti, ale během 14 dnů se ztratil i ekzém, už po něm není ani památky, přijde mi to skoro neuvěřitelné.
Doufám, že se to znovu neobjeví, ale jak jste nám vysvětlila spojitost s problémem v rodině, tak myslím, že by to mohlo být opravdu definitivně za námi. Vztahy se tak totiž tak nějak "samy" narovnaly.
Přeji Vám krásný a úspěšný rok 2018.
K.

Datum: 10.10.2017

Vložil: Martina

Titulek: Přispěvek

Zdravím, a také přidávám svůj příspěvek do knihy návštěv. Píši sem jednak proto, aby Ti, kteří zvažují návštěvu, si přečetli názor někoho, který si EFT na sobě od paní Janatové odzkoušel, přečetli si můj názor na paní Janatovou a také chci tímto poděkovat paní Petře J. za (dle mého názoru) skvěle odváděnou práci. Budu se to snažit popsat co nejobjektivněji, ale jelikož jsem „jen“ člověk, je mi jasné, že to nebude úplně na 100%. S p. Janatovou se známe přibližně 7 (je to možné? ) let, na EFT chodím od r. 2015. Líbí se mi na ní to, že se neustále vzdělává, vymýšlí a učí se nové metody, nové poznatky různě kombinuje, její přístup ke klientům je příjemně lidský, je plná empatie a porozumění. Ke každému volí individuální přístup. Mě osobně se na ní líbí to, že si dokážu o událostech, které mě potkali promluvit s někým nestranným a líbí se mi na ní to, že dokáže situaci vidět s nadhledem. Dále se mi líbí to, že každého nechává jít si svou vlastní cestou a „vyzkoušet“ co je potřeba. Nijak významně do událostí nezasahuje. Myslím si, že o tom život je, někdo, nebo nějaká událost může člověka nasměrovat správným směrem, ale jít musí už každý sám... Takže podle mého vede klienty k samostatnosti a ukazuje jim způsoby jak sám sebe lépe poznat a rozvíjet. Myslím si, že poznat sám sebe není tak lehké, jak na první pohled vypadá, v každém člověku se skrývají zákoutí, o jejichž existenci neměl ani tušení. Podle mého, pokud člověk pozná a porozumí sám sobě, porozumí lépe i světu kolem sebe. V neposlední řadě se mi na paní Petře líbí to, že má dobrou náladu a je pozitivně naladěná. Myslím si, že jedním z klíčových bodů, kterých se terapie týká je podpora sebepřijetí, sebeúcty a sebelásky u jejich klientů. Kde nejlépe s láskou začít, než u sebe, že? :-D .Další věc, kterou paní Petra na svých terapiích využívá a která se mi líbí, je učení umění odpouštět – sobě i svému okolí. Na mě odpuštění působí velmi odlehčujícím pocitem, takové odpuštění je fajn věc, může trvat několik let, a nebo pár vteřin. Záleží na každém, ale nikdy není pozdě.
Možná je tento příspěvek trochu nestandardní tím, že nepíšu přímo důvody, které mě k vyzkoušení EFT vedli, pokud by to někoho zajímalo, mohu to sem dopsat, není to žádné velké tajemství :-) Jen mi to přišlo nepodstatné.
Mějte se fajn,

Martina

Datum: 10.05.2017

Vložil: :)

Titulek: Poděkování

Paní Petro, musím Vám konečně napsat.
Prošla jsem během několika posledních let spoustu různých terapií - kineziologii, konstelace i EFT u jiné paní, ale bez nějakého výrazného výsledku.
Když jsem šla od Vás, připadalo mi, jako kdybych byla o dvacet kilo lehčí :), protože jsem některé věci nechala daleko za sebou a trvá to dodnes. Trochu jsem se bála, že se potíže vrátí, ale nestalo se tak.
Ta terapie u Vás byla tak jiná, příjemná, jednoduchá, ale taková hluboká, a spadla ze mě obrovská tíže.
Také Vám musím říci: třeba to víte a třeba Vám to i tak udělá radost, že budíte v lidech obrovskou důvěru a klid a pohodu jen svou přítomností (o tom jsme se bavily i s kolegyní, která u Vás také byla) a člověk nemá zábrany se Vám opravdu bez zábran otevřít i s takovými věcmi, které ještě nikdy nikomu neřekl.
Mějte se krásně a přeji mnoho spokojených klientů. Kdybych potřebovala, znovu se ráda na Vás s důvěrou obrátím.
Z.

Datum: 27.12.2016

Vložil: L.

Titulek: Už dokážu mít ráda.

...Mnoho věcí jsem si uvědomila, něco už přijala a něco opravdu od srdíčka odpustila, a to i sama sobě.
Ta cesta o které jste mluvila, jako kdyby se narovnala a ty dveře možností se opravdu otevírají. Už nekoukám jenom na ty zavřené. Už to opravdu není potřeba, měla jste pravdu.
A taky zase dokážu mít ráda druhé lidi a milovat.
L.

Datum: 27.12.2016

Vložil: Pavla

Titulek: Přání

Krásné Vánoce Vám přeji a i celý další rok.My je prožili všichni pospolu s celou širokou rodinou a jsem hrozně vděčná, že jsem to předtím ustála - hlavně díky Vám.Má to smysl,a cítím,že to bude už dobré, cítím tu sílu všech, co mě mají rádi.
Jsem strašně ráda, že jsem nerozbořila něco, co má hodnotu. Přeji i hodně úspěchů v novém roce.Pavla

Datum: 02.11.2016

Vložil: Z.M.

Titulek: Bachovky

Petro, myslím, že mi vždy kapky určíte opravdu velmi přesně. Jakmile začnu novou kombinaci, vždy cítím strašnou úlevu a posun ve svých postojích k sobě a manželovi, pomáhají mi projít tím šíleným obdobím :o(.

Datum: 27.09.2016

Vložil: Lenka z Turnova

Titulek: Vztah

Jen krátce napíši, že děkuji za naši rodinu a vztah s manželem, vy už budete vědět.Sama bych to nezvládla.
Lenka

Datum: 01.08.2016

Vložil: D.H.

Titulek: Poděkování

Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala paní Janatové za odbornou pomoc, empatický přístup a nesmírnou laskavost.
Posledních pár let otravovaly můj život úzkostné stavy, které jsem se pokoušela intenzivně řešit různými terapiemi. Ale až po terapii EFT jsem pocítila opravdu neskutečnou úlevu, protože se během chvíle podařilo odblokovat negativní emoce a traumata z dětství. Protože mám srovnání s mnoha jinými metodami, mohu s naprosto čistým svědomím metodu EFT doporučit jako metodu nejefektivnější. Čas terapie sice velmi rychle utekl, ale po jedné návštěvě dlouholeté obtíže zmizely a co je na této metodě ještě úžasnější, že se ji lze poměrně rychle naučit a praktikovat i v každodenním životě jako rychlou a účinnou pomoc na fyzické i psychické neduhy běžného dne. Jak jsem ale zmínila již výše, v případě závažnějších obtíží je na místě rozmotat to pomyslné klubíčko za pomoci odborníka, je důležitý pohled z jiného úhlu a paní Janatová je opravdu člověk, který dělá svou práci na velmi vysoké úrovni, s láskou a umí nejen pomoci díky dlouholetým zkušenostem, ale i nasměrovat na další cestu. Ještě jednou upřímné DĚKUJI.

Datum: 27.04.2016

Vložil: Andy

Titulek: Dík

Několik let jsem chodila k psychologovi každých 14dnů. To co jsem nevyřešila u něj sem vyřešila u vás během jednoho měsíce.Díky Andy

Datum: 24.04.2016

Vložil: L.V.

Titulek: Ekzém

Dobrý den, paní Janatová, chci Vám strašně moc poděkovat za terapii s mou dcerkou. Její ekzém najednou sám zmizel tak ze 70%, je to neuvěřitelné, po všech těch mastičkách, které nefungovaly. Jsem moc ráda, ještě přijdeme. L.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek