Kniha návštěv

Datum: 21.11.2015

Vložil: Hanka

Titulek: velké díky

Navštívila jsem p. J. v době, kdy jsem nevěděla kudy kam. Hroutilo se mi manželství a neměla jsem práci, delší dobu jsem docházela k psychologovi a brala AD. Během 4 sezení u p. J se všechno srovnalo - ani nevím jak - rodina nám zase funguje jako na začátku a do práce jsem se vrátila během 14ti dnů, AD již nepotřebuji. Bylo to moc příjemné, nenásilné, vždy jsem odcházela nabitá energií a spokojená a plna naděje.
Moc děkuji, H.

Datum: 12.11.2015

Vložil: Jana Liberec

Titulek: konečně někdo

Ano,,konečně někdo'',konečně někdo s kým si popovídat je lék pro duši i tělo.Paní Janatová je člověk který mi pomohl a né jednou s osobními i zdravotními problémy.Vždy když potřebuji svěřit se,pomoci vím že jse můžu na ní obrátit nikdy neřekla,nemůžu,nechci.Neznám žádného člověka tak laskavého jako je ona!Mohu jen a jen doporučit!!!!Patří Vám velké DÍKY opravdu

Datum: 20.10.2015

Vložil: Karolína

Titulek: Trnčáková

Velmi děkuju paní Janatové za naprosto nádherně strávený čas. Byla jsem nadšená její ochotou už od začátku naší komunikace a na sezení s ní jsem se nesmírně těšila. Ve výsledku všechno dopadlo nad moje očekávání. Paní Janatová je velmi milá a ochotná, moji důvěru si získala takřka okamžitě. Během sezení jsme otevřely i ty nejsoukromější věci a i když jsem paní Janatovou viděla poprvé, vůbec mi to nevadilo. Ba naopak mi bylo líto, že ten čas určený „pro nás“ tak rychle utekl.
Jsem jí vděčná za velmi mnoho, dokázala mě zbavit problémů, které trvaly i desítky let. Velmi ji doporučuju všem, kdo máte nějaký problém. Její upřímnost a srdečnost Vás v mžiku zbaví veškerých obav. Za mě jí patří obrovský dík a ze srdce jedno obrovské DĚKUJI. Pomohla jste mi neskutečně a jsem velmi ráda, že Vás můžu doporučit i ostatním :-).

Datum: 01.10.2015

Vložil: Anna Liptáková

Titulek: Poděkování

Chtěla bych tímto srdečně poděkovat paní Janatové nejen za její citlivý přístup ke klientům ale hlavně velice účinnou pomoc v řešení mých fobií.Po jedné návštěvě mé potíže zmizely, nikdy bych tomu nevěřila, že je to možné takhle rychle odbourat dlouhotrvající záležitost / v mém případě trvala 43 let. /

Ještě jedno moc a moc díky

Anna Liptáková

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek